VIII Konkurs Wiedzy o Przedsiębiorczości „Wygraj swoją przyszłość z WSAiB”

wpis w: Aktualności | 0

W czwartek 2 marca 2017 roku siedmioro uczniów z klas I, II i III wzięło udział w VIII Konkursie Wiedzy o Przedsiębiorczości „Wygraj swoją przyszłość z WSAiB”, który odbył się w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni.

Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z województwa pomorskiego rozwiązywali test z wiedzy o przesiębiorczości, a potem wysłuchali wykładu prezesa firmy PROFITPLUS, pana Pawła Goryckiego. Jego firma była współorganizatorem konkursu i fundatorem głównej nagrody – miesięcznego stażu w PROFITPLUS. Natomiast WSAiB nagrodzi zwycięzcę bonifikatą czesnego za pierwszy semestr nauki na dowolnym kierunku oferowanym przez tę uczelnię.

Kolejny wykład – „Drzewo życia. Zasadź swoją karierę” – wygłosił psycholog biznesu, pan Kamil Wiśniewski. Po wykładach nastąpiło wręczenie nagród zwycięzcom konkursu.

Uczniów przygotowała pani Kamila Matysiak.