Dzień Przedsiębiorczości 2017 – podziękowania dla pracodawców

wpis w: Aktualności | 0

W imieniu dyrekcji, grona pedagogicznego oraz uczniów Zespołu Szkół Ekologiczno-Transportowych w Gdyni chcielibyśmy serdecznie podziękować za umożliwienie młodym ludziom odbycia praktyk w ramach programu Dzień Przedsiębiorczości w Państwa przedsiębiorstwach i instytucjach.


To bardzo ważne, abyśmy my – dorośli – chcieli się podzielić swoją wiedzą i zawodowym doświadczeniem z młodszym pokoleniem. Tylko w ten sposób uczniowie mogą już teraz poznać specyfikę swojego wymarzonego zawodu i tym samym zweryfikować swoje wyobrażenia o nim.
Raz jeszcze dziękujemy za zaangażowanie i poświęcenie swojego cennego czasu. Swoją postawą wspomagacie Państwo szkołę w motywowaniu uczniów do większego zainteresowania nauką i samokształceniem.
Jednocześnie zachęcamy Państwa do udziału w kolejnej edycji programu Dzień Przedsiębiorczości, która rozpocznie się wraz z nowym rokiem szkolnym.


Z wyrazami szacunku i nadzieją na dalszą współpracę,
szkolny koordynator programu Dzień Przedsiębiorczości
Kamila Matysiak