Nauczyciel na Medal 2017 – głosowanie rozpoczęte!

wpis w: Aktualności | 0

Mamy przyjemność poinformować, że czworo naszych nauczycieli: pani Elżbieta Bartosiewicz, pani Kamila Matysiak, pani Karolina Tylawska i pan Robert Kamiński, zostało nominowanych do nagrody w plebiscycie NAUCZYCIEL NA MEDAL 2017, organizowanym, aby wyłonić najbardziej cenionych i lubianych przez uczniów i ich rodziców nauczycieli z Pomorza.

Na laureatów czekają medale Marszałka Województwa Pomorskiego, które zostaną wręczone na początku grudnia podczas Pomorskiej Konferencji Edukacyjnej. Zwycięzcy zdobędą też wspaniałe nagrody, a wśród nich studia podyplomowe na Wydziale Nauk Humanistycznych i Społecznych Akademii Marynarki Wojennej oraz wycieczki do Rzymu.

Głosowanie będzie trwać do wtorku 7 listopada do godz. 22:00. Nauczyciele, którzy zdobędą najwięcej głosów w każdej kategorii, awansują do wojewódzkiego finału plebiscytu.

Aby zdobyć więcej informacji, kliknij TUTAJ

Aktualne wyniki – kliknij TUTAJ