Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2017 – podsumowanie

wpis w: Aktualności | 0

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Organizowany jest od 2008 roku w 160 krajach świata.

Każdego roku w listopadzie odbywają się szkolenia, warsztaty, debaty i konkursy pomagające zdobyć wiedzę z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej oraz budowania własnej marki.
W ramach tegorocznego Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach „Praktyczna lekcja przedsiębiorczości” w Gdyńskim Inkubatorze Przedsiębiorczości oraz spotkaniach w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni, a także brali udział w zajęciach warsztatowych z doradcami zawodowymi z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Gdyni. W szkole zorganizowaliśmy rozgrywki biznesowe, kalambury „Jaki to zawód” oraz konkursy, których wyniki ogłosimy w przyszłym tygodniu. Dziękujemy za współpracę i wspaniałą zabawę!