Mistrzostwa Gdyni Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkoatletyce 2017

wpis w: Aktualności | 0

W środę 22 listopada 2017 roku w Gdyńskim Centrum Sportu odbyły się Mistrzostwa Gdyni Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkoatletyce. Naszą szkołę reprezentowało zacne grono sportowców, dorzucając do klasyfikacji miejsca medalowe oraz punktowane.

Objawieniem zawodów okazał się Bartek Brzeziński startujący w skoku wzwyż. Jako jedyny doszedł do wysokości 190 cm, poprawiając zeszłoroczny rekord życiowy aż o 15 cm. Na 1000 m pięknie pobiegli Kamil Werner oraz Bartek Borzyszkowski, zdobywając odpowiednio 3. oraz 5. miejsce. Powodów do radości oraz cennych punktów dostarczyli nam: Olaf Biliński w sprincie na 50 m (7. miejsce), Patryk Karolewicz w skoku w dal (5. miejsce) oraz Kacper Formella (8. miejsce) w pchnięciu kulą. Dziękujemy również za walkę Oliwii Sobocie, Oliwierowi Rompskiemu, Arturowi Wierzbickiemu oraz Olkowi Niwińskiemu. Jeszcze raz ogromne gratulacje dla wszystkich!