Stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego 2017

wpis w: Aktualności | 0

W poniedziałek 18 grudnia 2017 roku w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku odbyła się uroczystość, podczas której marszałek województwa pomorskiego Mieczysław Struk wręczył uczniom stypendia za specjalne osiągnięcia naukowe i sportowe.

Gala była podsumowaniem „Programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży – mieszkańców województwa pomorskiego” realizowanego przez samorząd województwa pomorskiego w latach 2016/2017. W uroczystości wręczenia stypendiów najzdolniejszym uczniom uczestniczyli radni Sejmiku Województwa Pomorskiego, przedstawiciele lokalnych władz samorządowych, dyrektorzy szkół i nauczyciele, jak również rodzice i opiekunowie wyróżnionych uczniów.
Wśród nagrodzonych znalazło się jedenaścioro naszych uczniów:

 • Michella Włodarczyk z kl. IV TS
 • Daria Miller z kl. IV L
 • Karolina Winiarek z kl. IV L
 • Jakub Budzisz z kl. IV L
 • Daria Darznik z kl. IV TK
 • Anna Gajzler z kl. IV G
 • Sebastian Woszczyk z kl. III L
 • Karolina Langowska z kl. III TK
 • Bartosz Nowak z kl. II K
 • Mikołaj Odowski z kl. II K
 • Marta Wojnarowska z kl. II K

Serdecznie gratulujemy sukcesu!