Wyniki szkolnego etapu konkursu Biznes Junior 2018

wpis w: Aktualności | 0

W czwartek 22 lutego 2018 roku w ramach projektu „Biznes Junior – Lekcje Przedsiębiorczości” zorganizowaliśmy w ZSET szkolny etap konkursu.

Jego cele to motywowanie młodzieży do działania na rzecz społeczności lokalnej, kształtowanie umiejętności pracy w grupie, zapoznanie z podstawowymi zagadnieniami z dziedziny ekonomii, pobudzanie kreatywności i innowacyjności oraz kształtowanie postaw przedsiębiorczych w praktyce. W konkursie wzięło udział 24 uczniów z naszej szkoły. Komisja w składzie: Izabela Kielusiak i Paweł Płoski z Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER oraz Joanna Czołpińska i Kamila Matysiak z Zespołu Szkół Ekologiczno-Transportowych w Gdyni po długich naradach wybrała zwycięską drużynę.
Do finału konkursu Biznes Junior przechodzi grupa z klasy III TK: Sandra Neubauer, Angelika Duda, Klaudia Dombrowska, Anna Lewandowska, Karolina Kitowska.
Gorąco dziękujemy uczestnikom konkursu. Zwycięzcom gratulujemy.
Życzymy sukcesów w finale konkursu!