1. miejsce w Junior Biznes!

wpis w: Aktualności | 0

W piątek 13 kwietnia 2018 roku w Gdyńskim Centrum Filmowym odbyła się uroczysta Gala Finałowa trzeciej edycji konkursu Junior Biznes organizowanego z inicjatywy Prezydenta Miasta Gdyni.

Celem konkursu jest motywowanie młodzieży do działania na rzecz społeczności lokalnej, kształtowanie umiejętności pracy w grupie, zapoznanie z podstawowymi zagadnieniami z dziedziny ekonomii, pobudzanie kreatywności i innowacyjności oraz kształtowanie postaw przedsiębiorczych w praktyce.
Decyzją jury składającego się z przedstawicieli Urzędu Miasta Gdyni, Fundacji Gospodarczej, Thomson Reuters, Gdańskiej Fundacji Przedsiębiorczości, Inkubator Starter oraz Gdyńskiego Centrum Filmowego w kategorii Junior Biznes Lekcje Przedsiębiorczości 1. miejsce zajął zespół projektowy z naszej szkoły w składzie: Sandra Neubauer, Angelika Duda, Anna Lewandowska, Klaudia Dombrowska, Karolina Kitowska z kl. III TK. Opiekunem zespołu była pani Kamila Matysiak. Dziewczyny stworzyły i zaprezentowały projekt przedsiębiorczej inicjatywy pt. „Pasy ruchu na schodach w szkole”. Gratulujemy!

Relację z gali zobacz TUTAJ