Spedytorzy pozdrawiają z Hiszpanii

wpis w: Aktualności | 0
17.04.2018 r.

Uczniowie z klas spedycyjnych biorący udział w projekcie PO WER przebywają obecnie na czterotygodniowych praktykach zawodowych w Hiszpanii. Oprócz codziennych zajęć znajdują czas na zwiedzanie i zabawę.

W czwartek wybrali się do restauracji w centrum Malagi na Tapas Night. Mieli okazję spróbować tradycyjnych hiszpańskich przekąsek, w tym krewetek i znakomitych ośmiornic.

W sobotę udali się na wycieczkę na Gibraltar, który jest brytyjską kolonią. Zdobyli szczyt skały, podziwiali widoki i bawili się z małpkami. Gibraltar jest jedynym miejscem w Europie, gdzie makaki żyją na wolności. W drodze powrotnej mieli niepowtarzalną okazję obserwować samolot startujący z unikalnego na skalę światową lotniska, gdzie pas startowy krzyżuje się z drogą miejską.