Klasy I KU i I bS na wycieczce w Jantarze

wpis w: Aktualności | 0

W dniach od 21 do 23 maja 2018 roku klasy I bS i I KU wraz ze swoimi wychowawczyniami, panią Joanną Tesmar i panią Ireną Lewandowską, były na trzydniowej wycieczce w malowniczym Jantarze na Mierzei Wiślanej.

Program wycieczki został opracowany specjalnie dla naszej młodzieży, która aktywnie spędziła ten czas. Było w nim wiele atrakcji, m.in. aktywne plażowanie, gry integracyjne, taktyczne gry terenowe, gra na orientację „INO”, gra „Archery Tag”, a także strzelanie z procy i łuków. Pierwszego dnia wieczorem uczniowie bawili się przy ognisku z kiełbaskami, a drugiego – na dyskotece z nauką tańca „belgijka”. Tym wszystkim zmaganiom i zabawom towarzyszyło wiele emocji, energii, zaangażowania i uśmiechu. Po trzech dniach pełnych wysiłku i wrażeń młodzież wróciła zmęczona, ale i zadowolona, z niezapomnianymi wspomnieniami.