Wycieczka klasy II bS do firmy CIMC Vehicles

wpis w: Aktualności | 0

W czwartek 15 listopada 2018 roku uczniowie klasy II bS pod opieką pani Iwony Polewskiej i wychowawczyni, pani Joanny Tesmar, udali się na wycieczkę zawodową do firmy CIMC Vehicles, która mieści się przy ul. Handlowej 21 w Gdyni.

Koncern CIMC jest światowym liderem w produkcji zarówno kontenerów morskich, jak i naczep samochodowych, a także jednym z największych światowych pracodawców w segmencie transportu ciężkiego.
Uczniowie naszej szkoły mieli możliwość zobaczyć dwie linie produkcyjne, na których trwał montaż naczep samochodowych. Przewodnik wycieczki oprowadził ich po firmie i opowiedział wiele interesujących rzeczy na temat samej produkcji, pochodzenia i transportu różnych elementów naczep oraz zapotrzebowania na gotowe wyroby.