Noc andrzejkowa 2018 w szkole

wpis w: Aktualności | 0

Od godziny 19.00 w piątek 30 listopada 2018 roku do godziny 6.30 w sobotę 1 grudnia odbywała się w naszej szkole noc andrzejkowa. Uczniowie klas I aL, I bS, I K/U, I A/G i II K/U mieli możliwość lepiej się poznać oraz zadbać o integrację zespołu klasowego, ale przede wszystkim świetnie się bawili – oglądając filmy i jedząc pizzę, grając w gry komputerowe, siatkówkę, tańcząc, śpiewając, a także szydełkując, kręcąc film z rekinem w roli głównej (I A/G), czytając w bibliotece lub … malując paznokcie.

Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się makieta kolejowa, którą obsługiwali uczniowie klasy II K/U, ucząc równocześnie młodszych kolegów i koleżanki z klas pierwszych.
Podczas nocy andrzejkowej nie mogło zabraknąć oczywiście wróżb. Nie było co prawda wróżenia z wosku, ale każdy dowiedział się, co go spotka w najbliższej przyszłości. Niektórzy z uczestników dowiedzieli się na przykład, że się zakochają, poznają prawdziwego przyjaciela / przyjaciółkę, zostaną obdarzeni życzliwością lub uśmiechem innych, otrzymają wymarzony prezent na święta lub … że dostaną szóstkę z matematyki.
Każdy też, przekłuwając papierowe serce z wypisanymi imionami, dowiedział się, jak jego przyszła ukochana lub przyszły ukochany będzie mieć na imię.
Nad zabawą i bezpieczeństwem uczniów czuwali nauczyciele: pani Barbara Czubacka, pani Milena Dochtorowicz, pani Irena Lewandowska, pani Larysa Studzińska, pan Robert Kamiński, pan Rafał Ostapko i pan Krzysztof Woźniak.
Dziękujemy młodzieży ze wszystkich uczestniczących klas za dobrą zabawę i za zachowanie „z klasą”!