Srebrny medal reprezentacji szkoły w piłce ręcznej

wpis w: Aktualności | 0

W poniedziałek 3 grudnia 2018 roku dziewczyny z reprezentacji szkoły w piłce ręcznej zafundowały nam ogromną radość i osiągnęły wielki sukces! Zdobyły SREBRNY medal w rozgrywanych w Gdyńskim Centrum Sportu Mistrzostwach Gdyni Licealiady w Piłce Ręcznej.

Nasze Sreberka walczyły jak lwice o każdy punkt i stawiały zacięty opór wymagającym przeciwniczkom. Każdy z trzech rozegranych meczy był arcyciekawym widowiskiem współpracy i woli walki dziewcząt. Rozgromiły one XIV LO 11:5 oraz I ALO 11:6.  Losy ostatniego meczu ważyły się do samego końca, punkt za punkt. Niestety, 20 sekund przed końcem dziewczyny uległy 8:9 ZSHG. Awansowały jednak do baraży o grę w Mistrzostwach Województwa! Trzymajmy kciuki za nasze dziewczyny!