Stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego 2018

wpis w: Aktualności | 0

W poniedziałek 17 grudnia 2018 roku w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku odbyła się uroczystość, podczas której marszałek województwa pomorskiego Mieczysław Struk wręczył uczniom stypendia za specjalne osiągnięcia naukowe i sportowe.

Gala była podsumowaniem projektu „Programy motywacyjne dla uczniów pomorskich szkół zawodowych”. W uroczystości wręczenia stypendiów najzdolniejszym uczniom uczestniczyli przedstawiciele lokalnych władz samorządowych, dyrektorzy szkół i nauczyciele, jak również rodzice i opiekunowie wyróżnionych uczniów.
Wśród nagrodzonych znalazło się trzynaścioro naszych uczniów:

 • Jan Z. z kl. IV TS
 • Mikołaj O. z kl. III K
 • Bartosz N. z kl. III K
 • Karolina L. z kl. IV TK
 • Krzysztof G. z kl. III aL
 • Marta W. z kl. III K
 • Daria K. z kl. IV TS
 • Gracjan G. z kl. II K/U
 • Michał Cz. z kl. II K/U
 • Natalia K. z kl. IV TK
 • Dawid K. z kl. IV TS
 • Mateusz D. z kl. III K
 • Dominika R. z kl. III aL

Serdecznie gratulujemy sukcesu!