Walentynki, walentynki i po walentynkach

wpis w: Aktualności | 0

W ZSET obchodziliśmy walentynki 2019 w piątek przed feriami. W tym roku hasłem przewodnim było „All you need is love” – o miłości śpiewali nam Kamil W. z klasy IV L oraz dziewczyny z klasy II aS: Oliwia S., Daria B. i Natalia A.

Staramy się rozwijać znajomość języków obcych, dlatego piosenki były wykonane nie tylko po polsku i po angielsku, ale także po niemiecku, włosku i hiszpańsku. Lubimy również poezję rosyjską, zwłaszcza wiersze Aleksandra Puszkina; jeden z nich przeczytał nam Aleksander G. z klasy I K/U.  Nie zabrakło także przepięknego tańca Małgosi B. z kl. I K/U.
O pochodzeniu dnia zakochanych dowiedzieliśmy się od prowadzących – Mai C. i Małgosi M. z kl. II aS. Dziękujemy za wspaniały koncert i kochajmy się nie tylko w święta, ale i na co dzień!