Wycieczka klas II K/U i II bS do Wiela

wpis w: Aktualności | 0

W dniach 5–7 czerwca 2019 roku klasy II K/U i II bS wraz ze swoimi wychowawczyniami, panią Ireną Lewandowską i panią Joanną Tesmar, były na trzydniowej wycieczce w Wielu na Kaszubach nad Jeziorem Wielewskim (jednym z najczystszych jezior w Polsce).

Młodzież te trzy dni spędziła na rekreacyjno-sportowych zabawach z animatorami. W programie mieli m.in. zabawy integracyjne, gry zespołowe na terenie ośrodka oraz gry terenowe i zabawy po zmroku w lesie, a także park linowy, tor przeszkód „komandos”, laserowy paintball i baloniadę, zakończoną oblewaniem się wodą.
Nie zabrakło też czasu na rozrywkę, którą była kąpiel w jeziorze, opalanie się na słońcu, pływanie rowerami wodnymi, a wieczorem ognisko z pieczeniem kiełbasek.
Młodzież po tak intensywnie spędzonych dniach, wróciła do domu trochę zmęczona, ale zadowolona.