Noc filmowo-kolejowa

wpis w: Aktualności | 0

Z piątku na sobotę 20 na 21 września 2019 roku odbyła się w ZSET „Noc filmowo-kolejowa”. W tym roku bardzo miło spędzali czas – oglądając filmy, grając w gry komputerowe, słuchając głośno muzyki, bawiąc się „w chowanego” i jedząc pizzę – liczni przedstawiciele klas pierwszych: I L, I K, I TK/TU, I S, I TL oraz uczniowie z klas II K/U i III K/U.

Młodsi uczniowie mieli także okazję zapoznać się pod okiem starszych kolegów z obsługą makiety kolejowej, która przyciągała liczne grono zainteresowanych.
Nad bezpieczną integracją klas pierwszych czuwali wychowawcy: pani Anna Becker, pani Joanna Czołpińska, pani Patrycja Laniecka, pani Katarzyna Turzyńska-Świeczko. Opiekę nad uczniami sprawowali także pani Milena Dochtorowicz, pani Irena Lewandowska, pan Robert Kamiński, pan Rafał Ostapko, pan Krzysztof Woźniak oraz pani wicedyrektor Barbara Czubacka.