Pierwsze certyfikaty za oficjalny test wiedzy TransEdu zdobyte!

wpis w: Aktualności | 0

Egzaminy TransEdu to integralna część współpracy z ośrodkami partnerskimi. Odbywają się na uczelniach i w szkołach.

Ich celem jest wsparcie studentów i uczniów w wyróżnieniu się na rynku pracy. Każdy egzamin kończy się wystawieniem certyfikatu, który pozwala przyszłemu pracodawcy zweryfikować, jaki poziom wiedzy w interesującym go obszarze posiada kandydat ubiegający się o pracę. Egzaminy dotyczą czterech obszarów opracowanych w kursach Wirtualnej Akademii TransEdu.
W piątek 22 listopada 2019 roku grupa naszych uczniów rozwiązywała test wiedzy z obszaru magazyn. Aby otrzymać certyfikat potwierdzający kompetencje w tym obszarze, należało uzyskać wynik powyżej 75%.
Gratulujemy wyników i życzymy powodzenia kolejnym spedytorom i logistykom!