IV Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno-Logistyczna – etap okręgowy

wpis w: Aktualności | 0

W piątek 6 marca 2020 r. na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego odbył się etap okręgowy czwartej edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej.

Uczniowie rozwiązywali zadania i odpowiadali na pytania związane z branżą TSL. Zadania przygotował zespół Komitetu Głównego Olimpiady zrzeszający wybitnych naukowców i praktyków w zakresie funkcjonowania sektora transportu, spedycji i logistyki – wykładowców Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego oraz przedstawicieli największych firm z tej branży z Trójmiasta. Naszą szkołę reprezentował uczeń klasy III aS Mateusz G. Uczestnicy rywalizują o indeks Wydziału Ekonomicznego UG i atrakcyjne nagrody rzeczowe. Teraz czekamy na wyniki, które poznamy 16 marca.