Erasmus+ Wolne miejsca w grupie kolejowej!

wpis w: Aktualności | 0

Erasmus + Praktyki zawodowe Hiszpania/Włochy. Wolne miejsca w grupie kolejowej!

Ze względu na wolne miejsca w grupie technik transportu kolejowego zachęcamy uczniów klasy II K do zainteresowania się udziałem w projekcie „Europejskie praktyki zawodowe uczniów ZSET”. Deklaracje udziału wraz z załącznikami należy składać do 28 października 2020 r. Informacji udziela pani Milena Dochtorowicz: m.dochtorowicz@zset.edu.gdynia.pl

Zmianie ulegają terminy prezentacji w języku angielskim.
Szczegółowe terminy prezentacji zostaną podane wszystkim ubiegającym się o udział w projekcie 30 października 2020 r.
Prezentacje odbędą się w dniach 03.11.2020 – 09.11.2020.
Termin ogłoszenia listy zakwalifikowanych do projektu przesuwa się na dzień 13 listopada 2020 r.