Pani Ewa Świderska-Mądry Osobowością Roku 2020 w kategorii Kultura

wpis w: Aktualności | 0

Pani Ewa Świderska-Mądry, nauczycielka przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół Ekologiczno-Transportowych, została Osobowością Roku 2020 z powiatu wejherowskiego w kategorii Kultura w ramach plebiscytu ogłoszonego przez Dziennik Bałtycki.

Link do wyników głosowania TUTAJ

Pani Ewa Świderska-Mądry, architekt i malarka nominowana została za cykl obrazów marynistycznych, które eksponowane były podczas wernisażu wystawy Malowniczy Bałtyk w Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie. Link do relacji z wydarzenia TUTAJ

Nauczycielka ZSET należy do Stowarzyszenia KUNSZT w Redzie, Stowarzyszenia Artystów Plastyków Pasja w Wejherowie oraz Stowarzyszenia Obszar Wrażliwości Artystycznej w Słupsku. Postawa pani Ewy Świderskiej-Mądry jest inspiracją dla młodych ludzi.

Zwycięzcy z każdego regionu wezmą udział w ogólnopolskim finale, w którym powalczą o tytuły Osobowość Roku Polski 2020 w każdej kategorii. Link do głosowania TUTAJ
Głosy oddawać można do wtorku 8 czerwca do godz. 21.