Wycieczka klasy I R/U do Krakowa

wpis w: Aktualności | 0

W dniach 5-7 października 2021 r. klasa I R/U wraz z wychowawcą, panem Krzysztofem Woźniakiem oraz nauczycielami: panią Ireną Lewandowską i panem Sławomirem Komorowskim brała udział w wycieczce integracyjnej do Krakowa. Poza zwiedzeniem Wawelu, Sukiennic i Kościoła Mariackiego uczniowie naszej szkoły mieli okazję zapoznać się w Muzeum Miasta Krakowa z historią tego królewskiego miasta, a stojąc pod słynnym oknem papieskim, wspomnieć papieża Jana Pawła II. Natomiast w Muzeum Sztuki Współczesnej zapoznali się z najnowszymi trendami w malarstwie i fotografii. Uczestnicy wycieczki mogli delektować się kuchnią krakowską w najlepszych restauracjach grodu Kraka. W imieniu całej społeczności naszej szkoły grupa przekazała pozdrowienia smokowi wawelskiemu.