XIX edycja Dnia Przedsiębiorczości

wpis w: Aktualności | 0

W środę 6 kwietnia 2022 roku odbyła się XIX edycja „Dnia Przedsiębiorczości”. Młodzież Zespołu Szkół Ekologiczno-Transportowych przystąpiła do kolejnej edycji programu organizowanego przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości, która stawia sobie za cel umożliwienie młodym ludziom zdobycie wiedzy i umiejętności ułatwiających realizację przyszłych planów zawodowych.
W tegorocznym Dniu Przedsiębiorczości wzięło udział 69 uczniów, którzy odwiedzili 48 zakładów pracy. Projekt dał uczniom możliwość wzięcia udziału w kilkugodzinnych praktykach w wybranym miejscu pracy i pozyskaniu informacji o wykształceniu, umiejętnościach czy predyspozycjach niezbędnych do wykonywania danego zawodu. Uczestnicy mieli również możliwość zapoznania się z organizacją przedsiębiorstwa i zarządzaniem firmą.
Jak co roku swoje drzwi dla naszych uczniów otworzyły trójmiejskie przedsiębiorstwa, za co serdecznie dziękujemy!