Krystian Trepczyk Mistrzem Polski Juniorów Młodszych

wpis w: Aktualności | 0

W piątek 13 maja 2022 r. w Zielonej Górze uczeń klasy I L Krystian Trepczyk trenujący w Uczniowskim Klubie Sportowym „Gromik” startował w zawodach Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w pięcioboju nowoczesnym w konkurencji trójbój. Krystian zdobył tytuł Mistrza Polski Juniorów Młodszych w pięcioboju nowoczesnym w konkurencji trójbój. Jednocześnie uzyskał kwalifikacje do startu w Mistrzostwach Europy Juniorów Młodszych w pięcioboju nowoczesnym w konkurencji trójbój. Będzie reprezentował Polskę na Mistrzostwach Europy, które odbędą się na początku lipca 2022 r. w Krakowie.

Zawodnik rywalizował w konkurencji trójbój: pływanie 200 m stylem dowolnym oraz bieg i strzelanie konkurencja łączona, (4 x 600 m bieg, przeplatany 4 x strzelanie do tarczy z pistoletu laserowego z odległości 10 m).

Gratulujemy!