XXI Mistrzostwa Gdyni w armwrestlingu

wpis w: Aktualności | 0

W poniedziałek 12 grudnia 2022 r. uczniowie ZSET: Mateusz Tesmar, Eryk Ciechelski oraz Miłosz Marczyński reprezentowali naszą szkołę w XXI Mistrzostwach Gdyni szkół ponadpodstawowych w armwrestlingu. Celem zawodów była popularyzacja tej dyscypliny sportu w środowisku szkolnym oraz wyłonienie indywidualnych i drużynowych mistrzów szkół.

Organizatorami zawodów były Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych w Gdyni, UKS Złoty Tur Gdynia, FAP oraz Gdyńskie Centrum Sportu.

Zawody cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród uczniów szkół średnich. I właśnie dlatego miło jest nam poinformować, że Mateusz Tesmar z klasy III A/U zdobył brązowy medal w kategorii powyżej 86 kg, a Eryk Ciechelski z kl. II L zajął czwarte miejsce.

Serdecznie gratulujemy!