Wręczenie stypendiów Marszałka Województwa Pomorskiego

wpis w: Aktualności | 0

W poniedziałek 12 grudnia 2022 r. w gmachu Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku odbyła się uroczysta gala stypendialna.

W trakcie gali wręczone zostały stypendia Marszałka Województwa Pomorskiego przyznawane w ramach projektu „Programy motywacyjne dla uczniów pomorskich szkół zawodowych”. Stypendia dla uczniów uzdolnionych w zakresie przedmiotów zawodowych są finansowane ze środków europejskich.

W gronie tegorocznych stypendystów są również nasi uczniowie:

Aleksandra Baszko i Oleksii Kovalenko z kl. IV TL, Tomasz Ciskowski i Aurelia Andryszczyk z kl. IV TA/TG, Dominik Sarniak, Natalia Lesiak, Martyna Nadiwska i Emil Śliwka z kl. IV TS, Natalia Grążawska z kl. IV TK/TU, Joanna Kreft i Kacper Borek z kl. IV A/U, Agata Krzemieniewska, Anna Hildebrandt, Jagoda Krasowska i Wiktoria Witt z kl. IV S, Kamil Szeląg z kl. IV L, Magdalena Tempska i Sandra Zowczak z kl. III L, Piotr Koprowski, Nicole Konkel, Mateusz Kuczkowski i Wojciech Thiel z kl. III K.

Gratulujemy!