Gala Gdyńskiego Sportu

wpis w: Aktualności | 0

W poniedziałek 27 lutego 2023 r. odbyła się Gala Gdyńskiego Sportu w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym.

Tytuły najlepszych sportowców 2022 roku zdobyli:

  • skateboardzistka Zuzanna Bone,
  • koszykarz Adrian Bogucki,
  • a tytuły najlepszego trenera i drużyny trafiły do juniorów starszych Arki Gdynia.

NADZIEJA GDYŃSKIEGO SPORTU 2022

Nagroda „Nadzieja gdyńskiego sportu” trafiła do ośmiu różnych sportowców miedzy innymi do naszego ucznia z klasy II L – Krystiana Trepczyka, który na co dzień trenuje pięciobój nowoczesny w Uczniowskim Klubie Sportowym Gromik. Krystian jest brązowym medalistą indywidualnie i w sztafecie w mistrzostwach świata juniorów młodszych w pięcioboju nowoczesnym.

Serdecznie gratulujemy Krystianowi nagrody i życzymy kolejnych sukcesów sportowych!

Relacja z Gali TUTAJ