X Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Spedycji

wpis w: Aktualności | 0

W piątek 21 kwietnia 2023 roku w Zespole Szkół Ekologiczno-Transportowych w Gdyni odbył się Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Spedycji. Była to dziesiąta edycja konkursu skierowanego do młodzieży szkół ponadpodstawowych kształcących się w zawodach technik spedytor i technik logistyk. W tegorocznym konkursie wzięło udział 36 uczniów z 12 szkół z województwa pomorskiego.

Patronat nad konkursem objęły Polska Izba Spedycji i Logistyki, Pomorskie Stowarzyszenie Przewoźników Drogowych, Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni oraz PCC Intermodal.

Konkurs wzbogacił wykład „Pływające Lamborghini” Dariusza Mierkiewicza – wykładowcy Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni oraz menadżera ds. rozwoju biznesu w Polsce i Europie Północnej, Port of Koper.

Zwycięzcami konkursu zostali:

  • I miejsce – Barbara Minczykow z Powiatowego Zespołu Szkół w Redzie,
  • II miejsce – Igor Drążkiewicz z Zespołu Szkół Technicznych w Sopocie,
  • III miejsce – Anna Hildebrandt z Zespołu Szkół Ekologiczno-Transportowych w Gdyni.

Po ogłoszeniu wyników pani wicedyrektor Barbara Czubacka wręczyła zwycięzcom nagrody i dyplomy, a nauczycielom podziękowania za przygotowanie uczniów do konkursu.

Dziękujemy zaproszonym gościom, młodzieży i ich opiekunom za uczestnictwo w X Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy o Spedycji, nauczycielom za pracę w komisji konkursowej, a sponsorom za ufundowanie nagród.