Dzień otwarty 2023

wpis w: Aktualności | 0

W piątek 21 kwietnia 2023 roku w Zespole Szkół Ekologiczno-Transportowych odbył się dzień otwarty. Uczniowie z poszczególnych kierunków kształcenia pod opieką nauczycieli ciekawie przygotowali sale, w których wyeksponowali materiały dotyczące zawodów: technik architektury krajobrazu, technik automatyk sterowania ruchem kolejowym, technik logistyk, technik spedytor, technik transportu kolejowego i technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej. Wiele osób odwiedziło też szkolną kawiarenkę i porozmawiało o swoich predyspozycjach zawodowych z naszymi paniami pedagog i psycholog.

Młodzież z ZSET wraz z nauczycielami z zaangażowaniem udzielała informacji o szkole przybyłym ósmoklasistom i ich rodzicom, którzy teraz mają do podjęcia ważną decyzję dotyczącą wyboru szkoły średniej.

Przypominamy o konkursie na plakat dla uczniów klas 7-8 SP związanym z projektem Erasmus+. Do wygrania trzy głośniki JBL Go3. Więcej informacji TUTAJ