Nasi praktykanci wyróżnieni

wpis w: Aktualności | 0

W środę 21 czerwca 2023 r. zostaliśmy zaproszeni na spotkanie z przedstawicielami firmy PGE Energia Ciepła S.A. Na spotkaniu nasi dwaj uczniowie kształcący się w klasie IV w zawodzie technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej – Kacper Borek i Sebastian Pranszke – odebrali z rąk dyrektora, pana Brunona Stromskiego, pisemne podziękowania i nagrodę pieniężną za wspaniałą, pełną zaangażowania postawę na praktyce zawodowej w tej firmie. W spotkaniu uczestniczyli również dyrektor naszej szkoły, pan Konrad Walczak, kierownik szkolenia praktycznego, pani Marzenna Dębek oraz pani Anna Preś, Starszy Specjalista ds. Personalnych Działu HRBP Wybrzeże PGE Energia Ciepła S.A. Spotkanie zaowocowało deklaracją współpracy i otworzyło naszym absolwentom możliwości dalszego rozwoju zawodowego.