Wycieczka klas czwartych do Jantaru

wpis w: Aktualności | 0

We wtorek 5 września 2023 r. wszystkie klasy czwarte pojechały na trzydniową wycieczkę do Jantaru.

Była to wycieczka pełna przygód i niezapomnianych chwil. Zaczęli ją od odwiedzenia Muzeum Stutthof, gdzie mogli lepiej zrozumieć historię II wojny światowej i poznać tragiczne wydarzenia związane z obozem koncentracyjnym.

Po tych trudnych emocjonalnych doświadczeniach resztę czasu przeznaczyli na rekreację, wypoczynek i integrację. Piękna pogoda zachęciła ich do korzystania z basenu, a pod koniec pierwszego dnia wzięli udział w turnieju piłki nożnej. Nie zabrakło także chętnych do gry w piłkę plażową.

W Jantarze, gdzie nocowali, znajduje się atrakcyjne Mini ZOO, w którym cieszyli się widokiem i towarzystwem sympatycznych zwierząt, a niektóre z nich mogli nawet nakarmić świeżymi warzywami.

Spacerowanie nad morzem dało im poczucie spokoju i kontaktu z naturą.
Wieczorem drugiego dnia zorganizowali ognisko z kiełbaskami, przy którym śpiewali piosenki i tańczyli belgijkę.

To była wyjątkowa wycieczka, która pozostanie im w pamięci na zawsze!