GFKM Masters 2023 – III Pomorski Turniej Gier Decyzyjnych

wpis w: Aktualności | 0

W poniedziałek i wtorek 20 i 21 listopada 2023 r. nasi uczniowie: Igor Opoczka, Maciej Bielawski, Franciszek Skwiercz, Mikołaj Manista brali udział w GFKM Masters – Pomorskim Turnieju Gier Decyzyjnych. Jest to turniej dla uczniów szkół średnich, w którym uczestnicy mogą zarządzać własnym przedsiębiorstwem: analizować, ryzykować, podejmować decyzje i sprawdzić, jaki mają wpływ na pozycję swojej marki na rynku. Celem projektu jest umożliwienie uczniom zdobycie wyjątkowego doświadczenia, sprawdzenie się w roli menedżera firmy i przetestowanie własnych umiejętności analitycznych, wiedzy biznesowej i kompetencji miękkich potrzebnych do efektywnej współpracy. Patronat honorowy objął Mieczysław Struk – Marszałek Województwa Pomorskiego.