Zaproszenie na webinar „Są więzy i są więzi. O neuronalnych węzłach miłości”

wpis w: Aktualności | 0

1. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich nauczycieli, rodziców, dziadków, pradziadków, Waszych braci i siostry do wzięcia udziału w naszym super webinarze pt. „Są więzy i są więzi. O neuronalnych węzłach miłości”.

2. Liczba miejsc ograniczona do 2000 osób. Jeśli uda nam się tę liczbę przekroczyć nagrywamy spotkanie, jeśli nie, niestety nagrania nie będzie.

3. Spotykamy się 12 grudnia (wtorek) o godzinie 19:19 – tak, żeby lepiej było zapamiętać: 12.12 o 19:19.

4. Link do spotkania znajdziecie TUTAJ

5. Prosimy przekazywać ten link wszystkim, o których pięknie pomyślicie, wszystkim, którzy szukają miłości albo jej bardzo potrzebują.

6. 90 minut pięknej opowieści z ust neurobiologa doktora Wojciecha Glaca. Jego wielką pasją jest popularyzacja wiedzy o mózgu. Ma na swoim koncie ponad 600 wykładów popularnonaukowych i warsztatów dla dzieci, młodzieży i dorosłych, od ponad 10 lat organizuje Dni Mózgu w Trójmieście, a za swoją działalność popularyzatorską otrzymał prestiżową nagrodę Popularyzatora Nauki w konkursie Serwisu Nauka w Polsce PAP i Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

dr Maciej Dębski

FUNDACJA DBAM O MÓJ Z@SIĘG