Klasa I A na lodowisku

wpis w: Aktualności | 0

We wtorek 23 stycznia 2024 r. klasa I A wraz ze swoją wychowawczynią – panią Ireną Lewandowską – i nauczycielem panem Krzysztofem Woźniakiem byli na gdyńskim lodowisku pomiędzy halą Gdynia Arena a Centrum Handlowym Riviera. Uczniowie mieli okazję szlifować na tafli swoje umiejętności jazdy na łyżwach i świetnie dawali sobie radę, mimo iż niektórzy dopiero uczyli się jeździć. Poza tym wspaniale się bawili i korzystali ze wspólnie spędzonego czasu.

Celem wyjścia było doskonalenie techniki jazdy na łyżwach, propagowanie sportu zimowego i aktywnego spędzania czasu oraz integracja klasy, a także dobra zabawa. Wszystkie te zamierzenia zostały zrealizowane. Po zakończeniu „szaleństwa” na tafli uczniowie wraz z opiekunami zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie na tle lodowiska, po czym wszyscy wrócili do domów w dobrym nastroju i chcieliby to koniecznie powtórzyć za rok.