Sukcesy na mistrzostwach Gdyni w pływaniu

wpis w: Aktualności | 0

Uczniowie z ZSET w Gdyni pokazali swoje umiejętności podczas Mistrzostw Gdyni szkół ponadpodstawowych w pływaniu drużynowym i konkurencjach indywidualnych, które odbyły się we wtorek 19 marca 2024 r.

Łączna prezentacja zespołu była imponująca, a każdy z pływaków wykazał się wysokim poziomem techniki i determinacji.

W pływaniu drużynowym nasza sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym składająca się z utalentowanych pływaków:

• Mateusz Magryta,
  • Krystian Trepczyk,
  • Jakub Neubauer,
  • Dominik Carstens

osiągnęła czas 1 minuty 53 sekundy i 90 setnych, co przyniosło im zasłużone I miejsce w Gdyni.

W konkurencjach indywidualnych:

• Krystian Trepczyk zajął zaszczytne II miejsce na 100 metrów stylem zmiennym, uzyskując czas 1 minutę i 4 sekundy;
  • Mateusz Magryta również stanął na II stopniu podium, osiągając imponujący czas 28,23 sekundy na 50 metrów stylem motylkowym;
  • Dominik Carstens wykazał się doskonałymi umiejętnościami, zajmując III miejsce na 50 metrów stylem dowolnym z czasem 27,89 sekundy;
  • Jakub Neubauer natomiast zajął III miejsce w kategorii 50 metrów stylem grzbietowym, osiągając czas 36,88 sekundy;
  • Wojciech Bartoszcze zajął V miejsce, przepływając 100 m stylem dowolnym w czasie 1,06 min.

Gratulacje dla wszystkich uczestników za ich wytrwałość, zaangażowanie i imponujące wyniki, które z pewnością przyniosły zasłużone uznanie szkole ZSET w Gdyni.