Dzień otwarty 2024 – fotorelacja

wpis w: Aktualności | 0

W środę 17 kwietnia 2024 roku w Zespole Szkół Ekologiczno-Transportowych odbył się dzień otwarty. Uczniowie z poszczególnych kierunków kształcenia pod opieką nauczycieli ciekawie przygotowali sale, w których wyeksponowali materiały dotyczące zawodów: technik architektury krajobrazu, technik automatyk sterowania ruchem kolejowym, technik logistyk, technik spedytor, technik transportu kolejowego i technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej. Wiele osób odwiedziło też szkolną kawiarenkę i porozmawiało o swoich predyspozycjach zawodowych z naszymi paniami pedagog i psycholog.

Młodzież z ZSET wraz z nauczycielami z zaangażowaniem udzielała informacji o szkole przybyłym ósmoklasistom i ich rodzicom, którzy teraz mają do podjęcia ważną decyzję dotyczącą wyboru szkoły średniej.