Klasa I A na wycieczce w Jantarze

wpis w: Aktualności | 0

W dniach od 22 do 24 maja 2024 r. klasa I A wraz z wychowawczynią, panią Ireną Lewandowską, i nauczycielami: panem Sławomirem Komorowskim i panem Krzysztofem Woźniakiem byli na trzydniowej wycieczce w Jantarze. Pierwszego dnia, korzystając z bardzo ładnej pogody, spędzili cały dzień na plaży, gdzie mogli kąpać się w morzu i opalać na plaży. Wieczorem świetnie bawili się przy ognisku z kiełbaskami, a potem poszli nad morze oglądać niezwykle piękny zachód słońca.

Drugiego dnia zwiedzili minizoo w Jantarze, gdzie mogli podziwiać, a nawet karmić marchewką (którą zakupili w kasie) przebywające tam zwierzęta.

Trzeciego dnia po śniadaniu wszyscy poszli pożegnać się z morzem. Na plaży wyszukali sobie na pamiątkę piękne muszelki, a na pobliskich stoiskach zakupili różne pamiątki (magnesy, kubki, pluszaki, bransoletki, pierścionki itp.) oraz zrobili sobie grupowe zdjęcie na tle morza.

W ośrodku, w którym byli, również doskonale się bawili, wykonując sobie artystyczne makijaże, bo w końcu to klasa uzdolniona plastycznie. Po tych trzech dniach pełnych wrażeń wszyscy wrócili do domu zadowoleni.